نرم افزار سپیدار

نرم افزار شرکتی سپیدار

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم، با چهار بسته‌‌ی تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری، برای مدیریت چابک‌تر شرکت‌های کوچک طراحی شده است و متناسب با نیازهای این کسب‌وکارها، کاربری بسیار ساده‌ای دارد. سپیدار؛ بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالی، تامین و خرید و فروش و مشتریان را پوشش می‌دهد. سپیدار همچنین دارای 10 سیستم می باشد که در این صفحه می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید.

فهرست مطالب

بسته‌های نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار

بستری کامل از نرم افزارهای حسابداری شرکتی برای سازمان‌های مختلف

بازرگانی
تولیدی
خدماتی
پیکانکاری
سفارشگیری

سیستم‌های نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار

امکانات نرم‌افزار حسابداری را متناسب با نیاز کسب‌وکار انتخاب کنید

وب سرویس فروشگاه اینترنتی
سیستم حسابداری سپیدار
سیستم دارایی ثبت سپیدار
سیستم دریافت و پرداخت سپیدار
سیستم حقوق و دستمزد سپیدار
سیستم انبارداری سپیدار
سیستم مشتریان و فروش
سیستم سفارشات خارجی
سیستم تولید
سیستم پخش و مویرگی سفارش گیری
نرم افزار مدیریت حضور و غیاب ( تردد ) پرسنل
سیستم پیمانکاری
سیستم ارتباط با سامانه مودیان

سوالات متداول پیش از خرید

پاسخگوی سوالات شما در همه مراحل تصمیم‌گیری و خرید نرم‌ افزار حسابداری شرکتی هستیم

نرم افزار سپیدار

نرم افزار سپیدار دارای نسخه دمو نیست؛ اما با تکمیل فرم موجود در این صفحه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و جلسه‌ای رایگان به شکل آنلاین و یا حضوری برای معرفی کامل نرم افزار تنظیم خواهند کرد.

بسته‌های سپیدار شامل سیستم‌های پیشنهادی برای شرکت‌های حوزه‌های مختلف هستند. شما می‌توانید به انتخاب خود سیستم‌های مورد نیاز (با توجه به پیش‌نیازها) را انتخاب نمایید.

سیستم حسابداری پیش‌نیاز تمام سیستم‌های دیگر است و خرید آن اجباری‌ است. در صورتی که این سیستم را دارید، می‌توانید سایر سیستم‌ها را به نرم‌افزار اضافه نمایید.

نرم افزار حسابداری سپیدار

واحد حسابداری هر شرکتی، قلب تپنده سازمان است. مدیریت درست هزینه‌ها و درآمدهای شرکت موجب سودآوری پایدار و ضامن موفقیت یک شرکت است. سپیدار سیستم با ارائه انواع نرم افزارهای حسابداری مطابق با آخرین استانداردهای روز حسابداری و فناوری دنیا همراه شرکت‌های ایرانی است. نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار سیستم با هدف ارائه یک بستر کامل و یکپارچه برای شرکت‌ها طراحی شده و مدیریت حساب و کتاب سازمان‌ها را راحت‌تر کرده است.

نرم افزار سپیدار
نرم افزار سپیدار

بهترین راه حل

یک نرم افزار یکسان نمی‌تواند برای همه راه حل مناسبی باشد. به عبارت بهتر ماهیت کسب و کارها با یکدیگر متفاوت است و برای مدیریت هر کسب و کاری، به نرم افزار حسابداری اختصاصی نیاز داریم. سپیدار سیستم با تفکیک سازمان‌ها از یکدیگر، 6 نرم افزار مختلف تهیه کرده که می‌تواند برای مدیریت حسابداری شرکت‌های متفاوت راه حلی عالی در اختیار شما بگذارد.

نرم افزار حسابداری بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمان‌کاری سپیدار سیستم به صورت کامل نیازهای واحد مالی و حسابداری شما را برطرف می‌کند. اگر هم صاحب یک فروشگاه هستید و نرم افزار حسابداری شرکتی برای شما کاربردی ندارد، می‌توانید با استفاده نرم افزار فروشگاهی ما با بهترین شکل فروشگاه خود را مدیریت کنید.

برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک

مدیریت درست هزینه‌ها، صرفا برای شرکت‌های بزرگ کارساز نیست. شرکت‌های کوچک و نوپا اگر از ابتدای فعالیت خود نظارت درستی بر هزینه‌ها و درآمدهای خود داشته باشند، می‌توانند مسیر رشد و توسعه خود را سریع‌تر و البته مطمئن‌تر طی کنند.

برای حرکت در مسیر رشد و توسعه کسب و کار، توجه به حسابداری یک ضرورت است. نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار سیستم، در این مسیر همراه شما است. نرم افزار حسابداری شرکتها به شما کمک می‌کند تا از ابتدا به فعالیت‌های واحد حسابداری خود نظم دهید و به بهترین شکل ممکن هزینه‌های خود را مدیریت کنید.

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار سیستم برای شرکت‌های بزرگ هم راه حلی عالی است. در شرکت‌های بزرگ حتی کوچک‌ترین اشتباه در سیستم حسابداری، می‌تواند ضررهای بزرگی به سازمان وارد کند. با استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار می‌توانید از این اتفاق جلوگیری کرده و هزینه‌های خود را به بهترین شیوه ممکن مدیریت کنید.

نرم افزار سپیدار
نرم افزار سپیدار

از کجا شروع کنیم ؟

سپیدار سیستم یک بستر کامل از خدمات و نرم افزارهای حسابداری مورد نیاز سازمان‌های کوچک و بزرگ را فراهم کرده است. نرم افزار حسابداری شرکتی در کنار نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد و سایر نرم افزارهای مجموعه سپیدار سیستم، خیال شما را از بابت واحد حسابداری سازمان‌تان راحت می‌کند.

برای تهیه نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار سیستم و دیگر محصولات کافی است با ما تماس حاصل کنید. همکاران ما تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما می‌گذارند و همیشه همراه شما خواهند بود.

گروه فناوری تباتک فروش نرم افزار های سپیدار و دشت